Intuïtief Leven

Video's

Een cursus in wonderen met David Hoffmeister

David Hoffmeister heeft duizenden video’s over Een cursus in wonderen beschikbaar op zijn Engelse YouTube kanaal hier. Op ons Nederlandse YouTube kanaal hier vind je zijn video’s met Nederlandse ondertiteling. 

Wij zijn constant nieuwe video’s aan het toevoegen! Abonneer op ons kanaal en blijf op de hoogte van de nieuwste video upload! Mocht je willen helpen met vertalen, neem dan contact met ons op.

Wat is ontwaken?

‘Ontwaken is niet persoonlijk.’

Jouw intuïtie

‘Je kan leren om een 100% intuïtief leven te leiden.’

Van doener naar Zijn

‘…dan komt de stilte als vanzelf.’

Ontkenning en onderdrukking

‘We mogen onszelf toestemming geven om ons onbewuste toe te laten en naar het licht te brengen.’

Metafysica van Een cursus in wonderen

“Niets werkelijks kan bedreigd worden.
Niets onwerkelijks bestaat.
Hierin ligt de vrede van God.” (T-In-2)

Een nieuw perspectief

“Denk niet dat jij iets begrijpt voordat je geslaagd bent voor de test van volmaakte vrede, want vrede en begrip gaan hand in hand en kunnen nooit afzonderlijk worden aangetroffen.” (T-14.XI.12)

Mind training

Hier vind je video’s die ingaan op gebed, vertrouwen, verlangen, besluitvorming, verantwoordelijkheid, het overwinnen van angst, en meer.

“Een ongetrainde denkgeest kan niets tot stand brengen.” (W-in.1)

Mystieke staat van zijn

Onder dit thema vind je video’s die de mystieke staat van zijn weerspiegelen en begeleide meditaties die je uitnodigen om de wereld los te laten en je begeleiden naar de ervaring van Eenheid.

“Hoor van nu af aan louter de Stem namens God en namens jouw Zelf, wanneer jij je van de wereld terugtrekt om in plaats daarvan de werkelijkheid te zoeken.” (W.ep.3)

Vind al video’s met David in het Engels op David’s ACIM YouTube kanaal